Slick Carousel (8.x-2.10) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Group
ne: समूह

en: List
ne: सूचि

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Top
ne: माथि

en: ID
ne: परिचय

en: All
ne: सबै

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
