Slick Carousel (8.x-2.11) - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Group
cs: Skupina

en: List
cs: Seznam

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: - None -
cs: - Nic -

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Top
cs: Nahoru

en: Options
cs: Možnosti

en: Vertical
cs: Svislý

en: All
cs: Vše

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Rows
cs: Řádky

en: Randomize
cs: Náhodně přeskupit

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: Library
cs: Knihovna

en: override
cs: překrýt

en: Alt
cs: Popisek (Alt)

en: Responsive
cs: Responzivní
