Slick Carousel (8.x-2.11) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: Group
ro: Grup

en: List
ro: Listă

en: Edit
ro: Editați

en: None
ro: Nimic

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: Top
ro: Sus

en: Options
ro: Opțiuni

en: All
ro: Toate

en: Thumbnail
ro: Miniatură

en: Rows
ro: Rânduri

en: Randomize
ro: Aleator

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Infinite
ro: Infinit

en: Use field template
ro: Folosiți șablonul câmpului

en: Responsive
ro: Adaptiv

en: Breakpoint
ro: Punct de întrerupere
