Slick Carousel (8.x-2.2) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Group
lt: Grupė

en: List
lt: Sąrašas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Top
lt: Viršus

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Options
lt: Nustatymai

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: All
lt: Visi

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Rows
lt: Eilutės

en: Randomize
lt: Atsitiktinis

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Overlay
lt: Sluoksnis
