Slick Carousel (8.x-2.7-alpha1) - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Delete
hr: Ukloni

en: Group
hr: Grupa

en: List
hr: Popis

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Options
hr: Opcije

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: All
hr: Svi

en: Rows
hr: Redovi

en: Randomize
hr: Nasumično

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Overlay
hr: Plutajuća ploča
