Slick Carousel (8.x-2.7-beta1) - en to fil translation catalogue (14 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Previous
fil: Nakaraan

en: Next
fil: Susunod

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Group
fil: Grupo

en: List
fil: Listahan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: - None -
fil: - Wala -

en: Weight
fil: Timbang

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Configure
fil: Ayusin

en: All
fil: Lahat
