Slick Browser (3.0.0) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Value
id: Nilai

en: List
id: Daftar

en: Confirm
id: Konfirmasikan

en: Top
id: Atas

en: Bottom
id: Dasar

en: Thumbnail
id: Miniatur

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Select
id: Pilih

en: Grid
id: Kotakan

en: - All -
id: - Semua -

en: Media Library
id: Perpustakaan Media

en: Select media
id: Memilih media
