Slick Browser (8.x-2.0-beta2) - en to tr translation catalogue (40 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Value
tr: Değer

en: Type
tr: Tip

en: List
tr: Liste

en: Confirm
tr: Onayla

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Top
tr: En üst

en: Filename
tr: Dosya adı

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Bottom
tr: Alt

en: Published
tr: Yayında

en: File MIME type
tr: Dosya MIME tipi

en: File size
tr: Dosya boyutu

en: Thumbnail
tr: Küçük görsel

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: No results found.
tr: Hiçbir sonuç bulunamadı

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Info
tr: Bilgi

en: Changed
tr: Değişti

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: Apply
tr: Uygula

en: Select
tr: Seç

en: Block description
tr: Blok açıklaması

en: Grid
tr: Izgara

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Block type
tr: Blok tipi

en: Permanent
tr: Kalıcı

en: Temporary
tr: Geçici

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Published status
tr: Yayın durumu

en: Media Library
tr: Medya Kütüphanesi

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
