Slick Browser (8.x-2.0) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Value
th: ค่า

en: Type
th: ประเภท

en: List
th: ดูลิสต์

en: Confirm
th: ยืนยัน

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: File MIME type
th: ชนิด MIME

en: File size
th: ขนาดไฟล์

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Info
th: ข้อมูล

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Select
th: เลือก

en: Grid
th: ตะแกรง

en: Permanent
th: ถาวร

en: Temporary
th: ชั่วคราว
