Slick Browser (8.x-2.5) - en to sv translation catalogue (40 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Value
sv: Värde

en: Type
sv: Typ

en: List
sv: Lista

en: Confirm
sv: Bekräfta

en: Reset
sv: Återställ

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Top
sv: Överst

en: Filename
sv: Filnamn

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Created
sv: Skapad

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Published
sv: Publicerad

en: File MIME type
sv: Typ av MIME för filen

en: File size
sv: Filstorlek

en: Thumbnail
sv: Miniatyr

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Authored on
sv: Författad

en: Browse
sv: Bläddra

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Info
sv: Information

en: Changed
sv: Ändrad

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Apply
sv: Applicera

en: Select
sv: Välj

en: Block description
sv: Blockbeskrivning

en: Grid
sv: Rutnät

en: Offset
sv: Kompensera

en: Block type
sv: Typ av block

en: Temporary
sv: Temporär

en: File Type
sv: Filtyp

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Published status
sv: Status för publicering

en: Media Library
sv: Mediabibliotek

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Entity browser
sv: Objektläsare
