Slick extras (8.x-1.0-alpha4) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Development
es: Desarrollo

en: Reset
es: Restablecer

en: edit
es: editar

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Apply
es: Aplicar

en: Master
es: Máster
