Slick extras (8.x-1.0-alpha4) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: edit
nl: bewerken

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Asc
nl: Oplopend

en: Enable development mode
nl: Ontwikkelingsmodus inschakelen
