Slick extras (8.x-1.0-alpha5) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Development
cs: Vývoj

en: edit
cs: upravit

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
