Slick extras (8.x-1.0-alpha6) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Reset
af: Herstel

en: edit
af: redigeer

en: Apply
af: Pas toe

en: Master
af: Meester
