Slick extras (8.x-1.0-alpha6) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Development
ja: 開発

en: Reset
ja: リセット

en: edit
ja: 編集

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Apply
ja: 適用

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
