Slick extras (8.x-1.0-alpha6) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Development
sk: Vývoj

en: edit
sk: upraviť

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Asc
sk: Vzostupne
