Slick extras (8.x-1.0-alpha7) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Development
fr: Développement

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: edit
fr: modifier

en: Sort by
fr: Trier par

en: Apply
fr: Appliquer

en: Master
fr: Principal
