Slick extras (8.x-1.0-alpha7) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش
