Slick extras (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Development
ar: التطوير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: edit
ar: تحرير

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
