Slick extras (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: edit
hu: szerkesztés

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
