Slick extras (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Development
is: Þróun

en: Reset
is: Endursetja

en: edit
is: breyta

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja
