Slick extras (8.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Development
nn: Utvikling

en: Reset
nn: Sett til standard

en: edit
nn: endre

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk
