Slick extras (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Development
uk: Розробка

en: Reset
uk: Скинути

en: edit
uk: редагувати

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Apply
uk: Застосувати

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне
