Slick extras (8.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Reset
eo: Restarigu

en: edit
eo: redakti

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Asc
eo: kreske
