Slick extras (8.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Reset
gl: Reiniciar

en: edit
gl: editar

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar
