Slick extras (8.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Development
hr: Razvoj

en: Reset
hr: Poništi

en: edit
hr: uredi

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
