Slick extras (8.x-1.0-rc3) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Reset
ro: Resetează

en: edit
ro: modifică

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
