Slick extras (8.x-1.0-rc4) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Reset
el: Επαναφορά

en: edit
el: επεξεργασία

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Asc
el: Αύξ
