Slick extras (8.x-1.0-rc5) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Development
be: Распрацоўка

en: Reset
be: Скінуць

en: edit
be: рэдагаваць

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
