Slick extras (8.x-1.0-rc5) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Development
da: Udvikling

en: Reset
da: Gendan

en: edit
da: redigér

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Asc
da: Stigende
