Slick extras (8.x-1.0-rc6) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Development
he: פיתוח

en: Reset
he: איתחול

en: edit
he: עריכה

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
