Slick extras (8.x-1.0-rc6) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Development
sv: Utveckling

en: Reset
sv: Återställ

en: edit
sv: redigera

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Apply
sv: Applicera

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
