Slick extras (8.x-1.0-rc7) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Development
ru: Разработка

en: Reset
ru: Сбросить

en: edit
ru: изменить

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Apply
ru: Применить

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
