Slick extras (8.x-1.0-rc7) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Development
tr: Geliştirme

en: Reset
tr: Sıfırla

en: edit
tr: düzenle

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Apply
tr: Uygula

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
