Slick Views (8.x-2.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Field
es: Campo

en: Use rendered output to group rows
es: Usar una salida renderizada para un grupo de filas

en: Remove tags from rendered output
es: Eliminar etiquetas de una salida renderizada

en: Grouping field number %i
es: Agrupando el campo número %i
