Slick Views (8.x-2.2) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: - None -
no: - Ingen -

en: Field
no: Felt

en: Use rendered output to group rows
no: Bruk utskriften til å gruppere rader

en: Remove tags from rendered output
no: Fjern tagger fra gjengitt utskrift

en: Grouping field number %i
no: Grupperings-felt nummer %i
