Slick Views (8.x-2.3) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Field
ro: Câmp

en: Use rendered output to group rows
ro: Folosiți o ieșire randată pentru a grupa rândurile

en: Remove tags from rendered output
ro: Eliminați tag-urile din ieșirea randată

en: Grouping field number %i
ro: Câmp de grupare numărul %i
