Slick Views (8.x-2.7) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: - None -
az: - heç nə -

en: Field
az: Sahə

en: Use rendered output to group rows
az: Sətirləri qruplaşdırmaq üçün göstərilən çıxışdan istifadə edin

en: Remove tags from rendered output
az: Göstərilən çıxışdan etiketləri çıxarın

en: Grouping field number %i
az: Qruplaşma sahəsinin nömrəsi %i
