Slider collection (1.0.1) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Top
pt: Superior

en: Bottom
pt: Inferior

en: Items
pt: Itens

en: Loop
pt: Laço

en: Navigation
pt: Navegação

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Delay
pt: Atraso

en: Controls
pt: Controles

en: Installed
pt: Instalado

en: Autoplay
pt: Tocar automaticamente

en: About
pt: Sobre

en: Speed
pt: Velocidade

en: Pagination
pt: Paginação
