Slider collection (1.0.1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Top
ug: ئۈستى

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Items
ug: تۈرلەر

en: Loop
ug: دەۋرىي

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان

en: Controls
ug: كونترول

en: About
ug: ھەققىدە
