Slider collection (1.0.2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Default
bg: По подразбиране

en: Top
bg: Връх

en: Bottom
bg: Дъно

en: Items
bg: Новини

en: Navigation
bg: Навигация

en: Not installed
bg: Не е инсталирана
