Slider collection (1.0.2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Default
hr: Zadano

en: Bottom
hr: Dno

en: Items
hr: Stavke

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Installed
hr: Instaliran

en: About
hr: Opis

en: Effect
hr: Efekt
