Slider collection (1.0.2) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Top
lv: Augša

en: Bottom
lv: Apakša

en: Items
lv: Vienumi

en: Loop
lv: Cilpa

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Installed
lv: Instalēts

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: About
lv: Par

en: Effect
lv: Effekts
