Slider collection (1.0.3) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Default
be: Прадвызначана

en: Top
be: Верх

en: Bottom
be: Знізу

en: Items
be: Элементы

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Installed
be: Усталявана

en: About
be: Аб

en: Effect
be: Вынік
