Slider collection (1.0.3) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Default
fr: Par défaut

en: Top
fr: Haut

en: Bottom
fr: Bas

en: Items
fr: Éléments

en: Loop
fr: Boucle

en: Not installed
fr: Non installé

en: Delay
fr: Délai

en: Controls
fr: Contrôles

en: Fade
fr: Fondu

en: Installed
fr: Installé

en: Autoplay
fr: Lecture automatique

en: Pause on hover
fr: Pause au survol

en: About
fr: À propos

en: Effect
fr: Effet

en: Speed
fr: Vitesse

en: Cards
fr: Cartes

en: Mobile breakpoint
fr: Point de rupture (breakpoint) mobile
