Slider collection (1.0.3) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Default
sv: Förvald

en: Top
sv: Överst

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Items
sv: Poster

en: Navigation
sv: Navigering

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Delay
sv: Fördröjning

en: Controls
sv: Kontroller

en: Fade
sv: Tona

en: Installed
sv: Installerad

en: About
sv: Om

en: Effect
sv: Effekt

en: Speed
sv: Hastighet

en: Pagination
sv: Paginering

en: Bullets
sv: Punkter
