Slider collection (1.0.3) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Default
tr: Varsayılan

en: Top
tr: En üst

en: Bottom
tr: Alt

en: Items
tr: Öğeler

en: Loop
tr: Döngü

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: Delay
tr: Gecikme

en: Controls
tr: Denetimler

en: Fade
tr: Açılma/kararma

en: Installed
tr: Kurulu

en: Autoplay
tr: Otomatik oynatma

en: About
tr: Hakkında

en: Effect
tr: Etki

en: Pagination
tr: Sayfalama
