Slider collection (1.0.4) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Bottom
gu: નીચે

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી

en: About
gu: વિશે

en: Effect
gu: અસર
