Slider collection (1.0.4) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Default
nl: Standaard

en: Top
nl: Bovenaan

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Loop
nl: Lus

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Delay
nl: Vertraging

en: Controls
nl: Besturingselementen

en: Fade
nl: Vervaag

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Pause on hover
nl: Pauzeren bij aanwijzen

en: About
nl: Over

en: Effect
nl: Bewerking

en: Speed
nl: Snelheid

en: Pagination
nl: Paginering

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
nl: Toon de gerefereerde entiteiten weergegeven door entity_view().

en: Cards
nl: Kaarten

en: Mouse drag
nl: Slepen met de muis
