Slider collection (1.0.5) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Default
da: Standard

en: Bottom
da: Bund

en: Items
da: Overskrifter

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Installed
da: Installeret

en: About
da: Om

en: Effect
da: Effekt

en: Speed
da: Hastighed

en: Pagination
da: Sideinddeling

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
da: Vis de refererede entities renderet af entity_view().
